Fotografia Reklamowa

ZDJĘCIA PANORAMICZNE / WIRTUALNE WYCIECZKI

Wykonujemy wirtualne panoramy hoteli, pensjonatów, restauracji, nieruchomości. Zajmujemy się wykonaniem zdjęć, połączeniem ich w całość oraz przygotowaniem do formatu finalnego, gotowego do umieszczenia na stronie internetowej. Tworzymy także wirtualne spacery, wycieczki umożliwiające przemieszczanie się pomiedzy wykonanymi panoramami.

http://360.pulawy.pl/, http://www.gryfit.pulawy.pl/spacer, http://www.platinum.pulawy.pl/spacer, http://www.bsryki.pl/, http://mc-opony.pl/, http://www.ipulawy.pl/viewpage.php?page_id=27, http://projektowizja.pl/spacer2.php, http://360.pulawy.pl/janowiec/, http://360.pulawy.pl/naleczow/, http://ozon.planpulawy.pl/, http://podbaszta.pl/pokoje/, http://remiza.pulawy.pl/

 

FOTOGRAFIA REKLAMOWA / PRODUKTOWA / SAMOCHODÓW / MOTOCYKLI

Zdjęcia wszystkiego co trzeba "pokazać". Od przedmiotów małych, wnętrz, aż po całe budynki z zewnątrz. Możliwość fotografowania z kranu filmowego, co pozwala na fotografie z wysokości 6-7metrów nad ziemią. Fotografia różnymi technikami dzięki czemu zwiększa się atrakcyjność przedmiotów. Fotografia pomieszczeń dzięki obiektywom szerokokątnym.

 

FOTOREPORTAŻ IMPREZ / WYDARZEŃ / KOMUNIE / STUDNIÓWKI / BALE / CHRZTY

Fotografia imprez sportowych, firmowych, okolicznościowych, każda fotografia gdzie nie zdjęcia nie są ustawiane, pozowane i nie ma możliwości powtórzenia ujęcia. Możliwość obsługi w kilku fotografów. Nawet 5-6, każdy z własnym zapleczem profesjonalnego sprzętu. Możliwość wykonania ujęć spod wody profesjonalną lustrzanką, a nie jakąś podwodną cyfrówką.

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA:

Nasze studio nie przewiduje żadnych pakietów (dużych, małych, gold itp). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami. Nie każemy wybierać pakietów, w których albo są rzeczy zbędne dla klienta, albo brakuje czegoś ważnego. Na weselu zawsze jesteśmy do końca oczepin, a jeśli potrzeba to jeszcze trochę dłużej. Wszystkie cyfrowo obrobione zdjęcia oddajemy w dwóch egzemplarzach, w pudełkach z indywidualnymi okładkami na płytach dvd z nadrukowanym zdjęciem z pleneru.

Fotoreportaże ślubne zawierają:

-przygotowania (ubieranie, kosmetyczka, fryzjerka)

-błogosławieństwo (powitanie, przejazd, goście w mieszkaniu)

-ślub (cała oprawa od oczekiwania, wystroju, aż do wyjścia, życzeń i odjazdu)

-wesele (przywitanie młodych, pierwszy taniec, zabawa taneczna, zabawa za stołami, oczepiny, tort, podziękowania dla rodziców)

-sesja plenerowa (cały dzień, dowolnie wybrane miejsce, bez ograniczeń czasowych i zdjęciowych)

-album (format i ilość odbitek do ustalenia)

-możliwość plenerów podwodnych w basenie i na motorówce na Wiśle

Wszystkie opcje można dowolnie mieszać, można dodawać własne propozycje. Jesteśmy elastyczni do wymagań klienta.

 

SESJA CIĄŻOWA / NOWORODKOWA / RODZINNA / NARZECZEŃSKA / INDYWIDUALNA / DZIECIĘCA

Sesja zdjęciowa w wybranym miejscu (plener, dom) z wykorzystaniem mobilnego studio (parasole, lampy błyskowe). Czas sesji nieograniczony. Zdjęcia robimy aż do wykorzystania pomysłów, zmęczenia modeli.