Postaw na zaufane Studio Reklamy

Jeśli nasi klienci zaczynają przygodę z kreowaniem wizerunku swojej firmy z przyjemnościa zajmiemy się opracowaniem logotypu, wizytówek, zaprojektujemy papier firmowy, a wszystko to skrzętnie umieścimy w księdze identyfikacji wizualnej.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej OFERTY.

Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie oraz wyłącznie na legalnym oprogramowaniu.

Kim jesteśmy?

MULTIMEDIA Agencja Reklamy powstała, aby pomagać firmom i instytucjom powiększać ich zyski i zdobywać nowe rzesze klientów. Nasze motto brzmi: „Od projektu do efektu”, co oznacza, że możecie na nas liczyć od początkowej fazy planowania kampanii, poprzez kompleksową realizację i zbadanie jej rezultatów. Jesteśmy profesjonalistami, a naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Śledzimy nowe trendy, tak aby doradzić Państwu w jaki sposób zawsze o krok wyprzedzać konkurencję. Nasz zespół służy fachową pomocą i doradztwem.

Wiemy, jak osiągnąć dla Państwa sukces, ponieważ staje się on naszym własnym!

Dlaczego my?

Jeżeli Twoim celem jest zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych lub zmobilizowanie dotychczasowych klientów do ściślejszej współpracy to chętnie pomożemy go zrealizować.

Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które wpłyną na wzrost sprzedaży i wzmacnianie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Dzięki współpracy z nami zawsze o krok wyprzedzisz swoją konkurencję.

Wyróżnia nas:

skuteczność

nasze portfolio rośnie w siłę zadowolonych klientów

zespół

zgrany i kompetentny zespół

czas realizacji

szybkość działania

niski koszt

nowoczesne i oryginalne rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu

indywidualne podejście

oferta zawsze „szyta na miarę”

bogata oferta

doświadczenie pozwala nam na oferowanie większej ilości usług niż konkurencja

Zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo naszych pracowników, których zaangażowanie i fachowa wiedza stanowią największą wartość naszej firmy. To dzięki nim agencja realizuje nawet najtrudniejsze zadania, jakie stawiają przed nią klienci.

Jesteś gotow(a)y do współpracy z nami?

Liczymy, że każdy kto podejmie z nami współprację, będzie naszym zadowolonym klientem na lata.

Zadowoleni Klient to podstawa dobrej współpracy

Poniżej kilka opinii naszych Klientów:(...)Jeśli priorytetową cechą przy zakupie towaru jest jakość, to z pewnością warto wybrać tego sprzedawcę. Dobrą stroną jest fakt, że asortyment, który sprzedaje to gwarancja najwyższej wartości. Warto powiedzieć, że wykonawca dużo zyskuje w oczach klientów, ponieważ ceni sobie innowacyjność i postęp. Firma proponuje naprawdę nowe rozwiązania. (...)
-Katarzyna Bartosik-Wójcik
SAP - sklepbhpippoz.pl


Zakres usług świadczonych przez firmę jest na profesjonalnym poziomie. Gwarantowana realizacja odnośnie zakresu oraz terminu realizacji.
-Michał Głos
Klub "GryFit" Siłownia & Fitness


Z firmą Multimedia współpraca przebiegała profesjonalnie i szybko. Firma Multimedia zrealizowała zarówno naszą stronę internetową jak i projekty graficzne oraz druk ulotek, wizytówek (...) w sposób profesjonalny i rzetelny. (..)
-Anna Szczypa
Pizzeria Remiza


Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Państwu usługi Pana Mariusza Grzechnika jako osoby, która działa w sposób profesjonalny i terminowy. Pan Mariusz wykonuje usługi na bardzo wysokim poziomie merytorycznym oraz technicznym. Możemy potwierdzić na podstawie własnego doświadczenia, że Pan Mariusz jest osobą godną zaufania oraz polecenia innym.(..)
-Piotr Walasek
PARAGRAN Sp.J.

Zaufali nam: