Oklejanie Samochodów

Oklejanie samochodów to najlepsza forma mobilnej reklamy, która jest zawsze tam gdzie Ty. Dzięki wykorzystaniu najlepszych matriałów trwałość naszych realizacji sięga nawet 10 lat. Zaletą tego typu kampanii jest możliwość szybkiej zmiany reklamy poprzez usunięcie starej i realizację nowej. Profesjonalnie wykonane projekty zwrócą uwagę każdego, a Twój samochód będzie zarabiał dla Ciebie.

Zmina koloru samochodu pozwala niewielkim kosztem przywrócić jego blask. Jeśli znudził Ci się kolor twojego auta, możemy to zmienić poprzez całopowierzchniowe oklejanie w/w folią, co pozwala na długotrwały efekt nowego lakieru, jeśli po pewnym czasie będziesz chciał zmienić jego wygląd, nie ma najmniejszego problemu - zajmie to nam dosłownie chwilę.

Reklama na witrynach to skuteczny sposób na przedstawienie swojej oferty klientowi, który przechodzi obok Twojego punktu.
Witryna oklejona jest na wysokości wzroku, co zwraca uwagę potencjalnych klientów i wzbudza ich zainteresowanie reklamowanym produktem.
Folia wykonana w technologii One Way Vision daje efekt zasłony słonecznej, ale również zapobiega niepożądanemu zaglądaniu do sklepu.

Oklejamy również pojedyńcze elementy samochodów (maska, dach, itd).

Folie strukturalne nadadzą niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. Mamy tu na myśli folie typu Carbon, aluminium szczotkowane itp.

Ponadto wykonujemy magnesy reklamowe - reklamę magnetyczą.

Koszt oklejania wiliczany jest na podstawie ilości użytej folii - szerokość folii do zmiany koloru auta: 152 cm.

Zapraszamy do współpracy!